Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Супутник «Січ-2-30» надихнув художника із Дніпра

17 січня, 2022 - 13:08
Фото SpaceX

Дніпровський художник, графік та ілюстратор Максим Паленко, відомий чудовими ілюстраціями для книжок видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», присвятив польоту українського супутника «Січ-2-30» серію своїх малюнків.

Ці роботи він розмістив на сторінці соціальної мережі Фейсбук. Художник символічно зобразив старт ракети з українським супутником на борту у вигляді «кам'яної баби» як одного з символів Дніпра.

Крім того, поверненню України в космос Максим Паленко присвятив ще одну роботу, на якій зображений герой українського народного фольклору – козак Мамай, який сидить у скафандрі астронавта на поверхні Місяця. Поруч із ним стоїть кінь, також одягнений у скафандр.

«Клааас!! Український супутник forever!!!!», «На Марсі буде українська СІЧ!», «Ось він – ідеальний символ Дніпра!», - пишуть захоплені друзі художника у коментарях. Деякі з них уже виявили бажання придбати футболку із космічними малюнками Максима Паленка.

Український супутник, запущений у космос американською ракетою 13 січня 2022 року, сконструювали земляки художника з Дніпра – спеціалісти КБ «Південне».

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро, фото з ФБ Максима Паленка

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ