Жодна держава не зможе зробити Україну українською. Лише самоорганізовані українці поза державними структурами зможуть це зробити. І я впевнений, що це станеться!
Джеймс Мейс, американський історик, дослідник Голодомору в Україні, журналіст, редактор англомовного видання газети "День"

Клімкін візьме участь у засіданні "Друзі України в ЄС + Україна"

17 лютого, 2019 - 16:00

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 18 лютого візьме участь у засіданні "Друзі України в ЄС + Україна" в Брюсселі.

Про це повідомляє прес-служба українського зовнішньополітичного відомства.

Повідомляється, що зустріч відбудеться за ініціативою міністра закордонних справ Данії Андерса Самуельсена. Зустріч відбудеться перед засіданням Ради ЄС у закордонних справах 18 лютого, на якому буде обговорюватися ситуація в Україні.

Метою неформального засідання є підготовка до змістовної дискусії по Україні під час засідання Ради Європейського союзу, спрямованого на консолідацію міжнародної підтримки в контексті посилення санкційного тиску на РФ з метою звільнення українських моряків і політв'язнів, відновлення вільного судноплавства в акваторії Азовського моря та припинення російської військової агресії проти України.

Міністри також обговорять питання надання підтримки Приазов'ю, досягнутий Україною прогрес у реалізації ключових реформ та спільні зусилля для захисту цілісності виборчих процесів в ЄС і Україною в 2019 році.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ