Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Стан українців, інфікованих коронавірусом на Diamond Princess, задовільний, — МОЗ

17 лютого, 2020 - 16:28
Фото: cruiseindustrynews.com

Стан українців з круїзного лайнеру Diamond Princess, які були інфіковані коронавірусом COVID-19 і перебувають на лікуванні в лікарнях Японії, задовільний.

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко, повідомляє Укрінформ.

"На круїзному лайнері, який стоїть на карантині біля берегів Японії, перебували 25 українців. У двох було діагностовано хворобу, і вони перебувають на сьогодні в лікарнях міста Йокогама. Стан здоров'я їх задовільний, вони перебувають під медичним наглядом наших японських колег", - сказав Ляшко.

Як повідомлялося, на борту Diamond Princess, яка зараз стоїть на карантині, перебували близько 3,6 тисячі осіб з 50 країн, у тому числі, 25 українців. Наразі відомо про двох українців, у яких підтвердили інфікування коронавірусом COVID-2019.

Судно вийшло з Йокогами 20 січня та повернулося 3 лютого. Серед пасажирів був громадянин Китаю, у якого був виявлений новий коронавірус. Він зійшов 25 січня у Гонконзі. За рішенням влади Японії, круїзний лайнер кинув якір поряд з Йокогамою. Карантин на судні має тривати до 19 лютого.

Кількість підтверджених випадків коронавірусу на Diamond Princess сягнула 454.

Станом на ранок 17 лютого в світі зареєстровано 71 710 випадків COVID-19, з яких 1 775 - летальні. В Україні жодного випадку нового коронавірусу не зареєстровано.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ