Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Більшість британців незадоволені наслідками Brexit

17 лютого, 2021 - 22:40
Фото: Reuters

Менше чверті жителів Об’єднаного Королівства задоволені наслідками Brexit та торговою угодою, підписаною Лондоном із ЄС.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє CNN із посиланням на результати опитування, проведеного Британською зовнішньополітичною групою, незалежним аналітичним центром.

Так, підсумки дослідження говорять про те, що менше, ніж 25% опитаних британців думають, що угода торгова угода прем'єр-міністра Бориса Джонсона є «найкращою основою для наших відносин з ЄС».

Питання про те, чим її слід замінити, виявило, що країна все ще жорстко розділена щодо того, яку роль повинна мати Британія в Європі.
Окрім цього 27% респондентів хочуть набагато тісніших стосунків з метою повторного приєднання, ще 22% бажають більш тісних стосунків, але залишатися поза блоком. 12% хочуть відійти далі від Європи. 24% респондентів, які схвалюють угоду, схвалюють її з важливим застереженням, що це була найкраща угода на найближче майбутнє.

Це стало першим серйозним контролем настроїв, що британці думають про реальність після Brexit. Незважаючи на те, що Великобританія офіційно вийшла з ЄС 31 січня минулого року, перехідні механізми забезпечили, щоб до кінця грудня 2020 року наслідки виходу практично не відчувалися.

Загалом, за останні 12 місяців ставлення британців до ЄС пом'якшилось.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ