Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Венедіктова продовжила слідство у справі голови ОАСК Вовка

17 березня, 2021 - 20:48
Фото: Укрінформ

Генпрокурор Ірина Венедіктова продовжила слідство у справі голови Окружного адмінсуду Павла Вовка.

Про це вона повідомила у коментарі журналістам у середу після наради в офісі генерального прокурора.

«Я слідство продовжила іще до року. Чи буде воно ефективним? Не впевнена. Я з самого початку не бачила судової перспективи в цих справах», - сказала вона.

За словами Венедіктової, вона розуміє, що «всім не подобається суддя Вовк і ОАСК не подобається».

При цьому генпрокурор запевнила, що коли до неї від НАБУ надійде нове клопотання про дозвіл на притягнення Вовка до кримінальної відповідальності, то вона його передасть до Вищої ради правосуддя. Але на сьогодні таких документів від НАБУ не надходило.

Як повідомлялось, 9 березня Вищий антикорупційний суд вшосте ухвалив рішення про привід у судове засідання голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка для обрання йому запобіжного заходу.

18 лютого у НАБУ поінформували, що ухвала про привід щодо голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка не дає права затримувати підозрюваного або проникати до його житла чи іншого володіння.

15 січня Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання Національного антикорупційного бюро і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та продовжив розслідування справи щодо так званих плівок ОАСК на два місяці - до 17 березня.

23 грудня 2020 року детективи НАБУ вручили особисто голові Окружного адмінсуду Києва Вовку повістку про виклик до Вищого антикорупційного суду на 5 січня. Однак той до суду не прибув.

НАБУ 17 липня 2020 року провело обшуки в приміщеннях Окружного адмінсуду міста Києва та Державної судової адміністрації.

Тоді були оголошені підозри голові ОАСК Вовку, його заступнику та ще п’ятьом суддям цього суду, а також на той момент голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку.

За версією слідства, ці особи діяли у межах злочинної організації на чолі з головою ОАСК, яка мала на меті захоплення державної влади шляхом встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів, Вищою радою правосуддя та створення штучних перешкод у їхній роботі.

15 серпня генпрокурор Ірина Венедіктова підписала подання до Вищої ради правосуддя про тимчасове відсторонення від посад голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка та його колег, проте 1 вересня ВРП повернула його без розгляду.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ