- Обдаровані діти - гарантія економічного зростання, прогресивного майбутнього і конкурентоспроможності держави. Як Україна дбає про них та що може запропонувати? На сторінках «Суспільства» - Ті, що будують майбутнє.
- Чому Україна досі вважає таємниці СРСР своїми? Історики та громадські діячі готують концепцію зміни до законодавчого регулювання архівної галузі. Що має стати ключовим? – Читайте на «Подробицях».
- Уряд підписав із представниками феросплавних заводів Меморандум про взаєморозуміння. Найбільше феросплавне підприємство - на межі зупинення. На 6 сторінці - Пасинок меморандуму.
- Учора Великобританія з військовими почестями попрощалася з Маргарет Тетчер, першою жінкою прем'єр-міністром цієї країни. Ще за життя вона розпланувала церемонію свого поховання, викресливши політ авіації і додавши читання псалму прем'єром. Читайте на «Днях планети» - Прощавайте, леді Тетчер.
- У Києві та Львові з успіхом відбувся XIII Міжнародний форум «Музика молодих». Директор форуму-бієнале, композитор Богдан Сегін розповів «Дню» про стратегію розвитку проекту і прокоментував проблему сприйняття сучасної музики й описав образ «ідеального слухача» - на сторінках «Культури».
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!




