Без знання української мови українські устремління виявляться збудованими на піску.
Олександр Потебня, український мовознавець, філософ, фольклорист, етнограф, літературознавець, педагог, громадський діяч

Сьогодні ВРУ планує розглянути законопроект щодо безпеки використання ядерної енергії

17 квітня, 2018 - 10:38
Фото Миколи Тимченка, "День"

Верховна Рада сьогодні розгляне блоки питань ядерної та екологічної політики, а також законопроект про впровадження накопичувальної пенсійної системи. Про це свідчить план роботи на 17 квітня.

Вранці Роман Зварич складе присягу народного депутата. Потім - оголошення і заяви від депутатських фракцій та груп.

Народні обранці планують вирішити, чи заміняти безкоштовне харчування для дітей-чорнобильців грошовими компенсаціями. Після цього розглянуть блок питань ядерної політики і ядерної безпеки, зокрема щодо удосконалення законодавства з питань поводження з радіоактивними відходами.

Низка законопроектів стоїть на включення до порядку денного сесії. Рада вирішить, чи запланувати на 16 травня парламентські слухання на тему: "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні".

Далі у плані роботи - низка законопроектів у першому читанні стосовно екологічної політики, зокрема щодо поводження з побутовими відходами. Вкотре заплановано затвердження голови та складу Національної комісії з радіаційного захисту населення України.

Після цього - законопроект про запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

Нардепи мають намір розглянути проект закону про протидію ворожій пропаганді та покращення інформаційного забезпечення громадян, які мешкають на тимчасово непідконтрольних територіях.

У порядку денному на вівторок - проекти постанов про встановлення меж Сватівського та Троїцького районів Луганської області, а також про зміни до постанови ВР про Лічильну комісію.

Джерело: 112 Україна

Новини партнерів

Loading...