При майстрах якось легше. Вони — як Атланти, держать небо на плечах. Тому і є висота.
Ліна Костенко, українська письменниця-«шістдесятниця», поетеса

У світі майже 150 тис. осіб померли від COVID-19

17 квітня, 2020 - 17:00
Фото: Reuters
У світі за час пандемії коронавірусу COVID-19 померли вже майже 148 тис. осіб, 
 
Про це повідомляється на сайті Worldometers, який веде підрахунок даних, пов'язаних із цією інфекцією, зазначає Інтерфакс-Україна.
 
Загальна кількість зареєстрованих з початку спалаху випадків у світі наближається до 2,2 млн. Із них нині все ще хворіють 1,5 млн, менше ніж 4% з яких перебувають у важкому стані. Майже 560 тис. осіб одужали.
 
Найбільше випадків захворювання виявлено в США, потім слідують - Іспанія, Італія і Франція.
 
Європейські країни залишаються одним із головних осередків поширення коронавірусної інфекції. Зокрема, за останню добу найбільший за останні шість днів приріст нових випадків зафіксували у Німеччині. З початку епідемії у ФРН захворіли 133,8 тис. осіб, проте більше ніж половина вже одужали.
 
Фахівці різних країн також не припиняють працювати над розробкою вакцин і препаратів від коронавірусу. З цією метою у Великій Британії стартувало наймасштабніше у світі випробування таких препаратів. У дослідженні під назвою "Відновлення" беруть участь понад 5 тис. пацієнтів у 165 лікарнях у всій Великій Британії. 
 
Зокрема, в рамках проекту медики досліджують протималярійний препарат гідроксихлорохін та антибіотик азитроміцин. Президент США Дональд Трамп стверджує, що їх використання допоможе в боротьбі з коронавірусом.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ