Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Президент Франції має намір провести розмову з Путіним

17 квітня, 2021 - 20:45
Фото: Reuters

Президент Франції Емманюель Макрон розраховує незабаром провести розмову з президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це, як передає "Інтерфакс-Україна",  повідомляє Єлисейський палац.

"Президент незабаром проведе розмову з президентом Путіним", - йдеться в комюніке Єлисейського палацу про переговори Макрона з президентом України Володимиром Зеленським та канцлером ФРН Ангелою Меркель, що відбулися днем раніше.

"Президент Республіки і президент Зеленський провели обмін думками відеозв'язком з пані Ангелою Меркель. Вони разом констатували, що висновки Паризького саміту, 9 грудня 2019 року, все ще актуальні. Необхідно, щоб Росія і Україна працювали над їх втіленням у життя", - наголошується в документі. У ньому зазначено, що саме цю тему Макрон збирається обговорити з Путіним.

Також Єлисейський палац наголошує, що Макрон під час переговорів із Зеленським у Парижі заявив про "складність досягнення угоди щодо конфлікту на Донбасі, а також - про ризик військової ескалації." Макрон заявив, що твердо має намір добиватися виконання Мінських домовленостей і пошуку довгострокового політичного вирішення конфлікту.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ