Якщо свобода взагалі щось значить, то це право говорити іншим те, чого вони не хочуть чути
Джордж Оруелл, британський письменник і публіцист

ВР закликала ОБСЄ об’єктивно говорити про "вибори" в Криму

17 травня, 2018 - 20:28
Фото из архива "Дня"

Верховна Рада закликала ОБСЄ подати об’єктивний звіт щодо виборів президента Російської Федерації та вказати факт їх проведення в окупованому Криму.

За відповідний проект звернення до Діючого головування в ОБСЄ, Парламентської асамблеї ОБСЄ та парламентів держав-учасниць ОБСЄ в четвер проголосували 228 народних депутатів.

"На жаль, Заява Місії БДІПЛ ОБСЄ щодо виборів президента Російської Федерації 2018 року (Заява про попередні результати і висновки – УП) не містить змістовного опису факту проведення незаконного голосування в Автономній Республіці Крим та в м. Севастополь", – йдеться в пояснювальній записці до проекту.

Зазначається, що ОБСЄ у заяві не згадує те, що Крим та Севастополь незаконно окуповані Росією, та не оцінює загальний вплив "голосування" в АРК на російські вибори.

"Такий підхід до моніторингу виборчого процесу, на нашу думку, має ознаки вибірковості у висвітленні взаємопов’язаних фактів і подій, не відповідає засадам об’єктивності та комплексності міжнародного спостереження за виборами", – наголошують українські парламентарі.

У самому зверенні Верховна Рада закликає ОБСЄ "забезпечити відповідність Остаточного звіту засадам об’єктивності, незалежності, неупередженості та всеосяжності міжнародного спостереження за виборами, не допустивши тим самим дискредитації відповідних міжнародних стандартів".

Нагадаємо, що Польща видворить громадянку РФ за участь у гібридній війні проти країни.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...