Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

Верховного комісара ОБСЄ закликали вплинути на "паспортну" агресію РФ

17 травня, 2019 - 12:28
Фото: Reuters

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прийняв Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин (ВКНМ) Ламберто Дзанньєра.

П.Клімкін та Л.Дзанньєр обговорили питання подальшого розвитку співробітництва між Україною та ВКНМ в сфері захисту прав національних меншин у відповідності до зобов’язань ОБСЄ.

Про це повідомляє прес-служба МЗС на офіційному сайті.

Л.Дзанньєр підкреслив значення ухваленого Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», наголосивши на необхідності подальшої розробки нового закону, який би визначав порядок реалізації прав корінних народів і національних меншин України.

Павло Клімкін наголосив на важливості уважного моніторингу з боку ВКНМ ситуації з правами осіб, які належать до національних меншин, на тимчасово окупованих територіях України. Закликав максимально використати наявні у розпорядженні ВКНМ інструменти у контексті засудження нещодавніх протиправних рішень Російської Федерації, спрямованих на спрощення процедури набуття російського громадянства для окремих категорій громадян України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ