Нація без державности є покалічений людський колективний організм.
Володимир Винниченко, український прозаїк, драматург, політичний і державний діяч. Перший голова Директорії УНР

Глави МЗС України і Молдови домовились укласти угоду щодо взаємного визнання сертифікатів про вакцинацію

17 травня, 2021 - 22:05
Фото Руслана Канюки, "День"

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив з в.о. прем'єр-міністра, міністром закордонних справ і європейської інтеграції Молдови Ауреліу Чокоєм, поглиблення україно-молдавських відносин, передає "Інтерфакс-Україна".

"Міністри домовилися провести найближчим часом двосторонні експертні консультації з будівництва мосту в районі населених пунктів Ямпіль-Косеуць та прилеглої до нього інфраструктури, укласти угоду про взаємне визнання сертифікатів про вакцинацію, активізувати торгівлю і економічне співробітництво, зокрема вивчити можливість скасування роумінгової оплати за дзвінки між Україною і Молдовою", - повідомляє прес-служба МЗС України.

Крім того, сторони обговорили підготовку до саміту Кримської платформи 23 серпня 2021 року в Києві, а також обмінялися думками з інших питань двостороннього і міжнародного порядку денного.

Кулеба і Чокой також вітали створення в Києві асоційованого тріо, нового тристороннього формату України, Грузії і Молдови, покликаного сприяти євроінтеграції трьох держав.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ