Краще в ріднім краї милім полягти кістьми, сконати, ніж в землі чужій, ворожій в славі й шані пробувати!
Микола Вороний, український письменник, перекладач, поет, режисер, актор

Рада 18 травня може провести позачергове засідання для зміни міністрів економіки, інфраструктури та охорони здоров'я, - Разумков

17 травня, 2021 - 12:35
Фото Руслана Канюки, "День"

Цього пленарного тижня відбудеться щонайменше одне позачергове пленарне засідання, на якому буде розглянуто кадрові питання, заявляє голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

"У нас планується як мінімум одне позачергове засідання, а можливо, й більше", - сказав Разумков на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій і груп парламенту в понеділок.

За його словами, це позачергове засідання буде присвячене кадровим питанням.

"Це позачергове засідання стосуватиметься трьох речей. Це питання кадрові: написали заяви за власним бажанням - це пан Криклій і пан Петрашко, і є подання прем'єр-міністра України, що стосується пана Степанова", - сказав спікер.

Він також повідомив, що ще в п'ятницю щодо проведення позачергового засідання звернулася фракція "Слуга народу", і сьогодні їм було видано підписні листи.

"Я думаю, що або сьогодні ввечері, або завтра зранку, якщо буде зібрано необхідні 150 підписів, буде скликано позачергове засідання о 16:00 (вівторка, 18 травня), як завжди, і ми зможемо розглянути ці важливі для Кабінету Міністрів питання", - зазначив Разумков.

Водночас він зазначив, що міністри, питання відставки яких розглядатиме Верховна Рада, мають відзвітувати про свою роботу.

Як повідомлялося, міністри економіки Ігор Петрашко та інфраструктури Владислав Криклій 14 травня написали заяви про відставку за власним бажанням, які вже внесено до Верховної Ради.

Пізніше того самого дня також стало відомо, що до Верхової Ради надійшло подання прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля про відставку міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

Як повідомив у п'ятницю у своєму Telegram-каналі нардеп Олександр Качура, ВР може розглянути кадрові питання на позачерговому засіданні у вівторок.

"Кадрові питання буде розглянуто у вівторок на позачерговому засіданні", - написав нардеп.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ