Перший-ліпший брехун і ошуканець може розвалити цілу державу, тоді як упорядкування речей навіть в одному домі неможливе без ласки Божої.
Іван Мазепа, український військовий, політичний і державний діяч, Гетьман Війська Запорозького

США можуть відновити спільні навчання з Південною Кореєю, - Трамп

17 червня, 2018 - 20:52
Фото Reuters

Президент США Дональд Трамп попередив, що країна може відновити спільні навчання з Південною Кореєю, але висловив надію, що цього не станеться.

Навчання були припинені на час переговорів США із КНДР.

"Пауза на навчаннях на час переговорів - це було моє прохання, адже вони дуже дорогі та створюють негативну атмосферу під час чесних переговорів. Крім того, навчання досить провокаційні. Але вони можуть відновитися, якщо переговори не приведуть до успіху. Сподіваюся, що такого не станеться", - написав Трамп у Twitter.

Крім того, він розкритикував американські ЗМІ за те, що вони не визнають, що Вашингтон домагається успіхів при контактах з Пхеньяном.

"Кумедно, що ЗМІ з "фейковими новинами", координуючись одне з одним, люблять поміркувати про те, що я нібито пішов на величезні поступки лише тому, що "зустрівся" (з лідером КНДР Кім Чен Ином)", - зазначив президент США, додавши, що, навпаки, вже домігся дуже багато чого від північнокорейської сторони.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...