Дітей потрібно виховувати на ідеалах, свідомо перебільшуючи чесноти людини. Якщо цього не робити, то продукт виховання - дорослі - будуть гірші. Суспільство вимагає включення в поняття "себе" ще й інших людей
Микола Амосов, український учений-медик, торакальний хірург, кібернетик, письменник

Іран заявив про скорочення зобов'язань щодо ядерної угоди

17 червня, 2019 - 15:20
en.mehrnews.com

Глава Організації про атомній енергії Ірану Бехруз Камальванді сьогодні, 17 червня, заявив про скорочення країною зобов'язань щодо ядерної угоди.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Так, за словами Камальванді, з 27 червня Тегеран залишить за собою право зберігати більше 300 кг збагаченого урану на території країни всупереч ядерному договору.

"З сьогоднішнього дня ми приступаємо до збагачення урану, щоб до 27 червня перевищити об'єми його накопичень в 300 кілограмів (передбачених ядерним договором - ред.)", - заявив представник Ірану.

Також Тегеран вирішив зупинити експорт залишків урану в інші країни, якщо його кількість перевищує 300 кг, а також експорт відпрацьованої важкої води.

Камальванді зазначив, що Іран все ще очікує від європейських країн, які є учасниками ядерної угоди, дій щодо виконання своїх зобов'язань в рамках договору.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ