Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

В Україні створили спеціальну інформаційну систему «Книга катів українського народу»

17 червня, 2022 - 18:54

Офіс Президента України створив спеціальну інформаційну систему «Книга катів українського народу», повідомляє АрміяInform.

Книга містить перевірену інформацію про росіян, які вчиняли військові злочини на території України, а також – докази цих злочинів.

Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента України Андрій Смирнов під час брифінгу щодо запуску інформаційної системи «Книга катів українського народу».

«Воєнні злочини росії проти України почалися 24 лютого 2022 року. Згідно з даними Генерального прокурора України в Україні наразі розслідують понад 1 700 справ про воєнні злочини росії», – зауважив Андрій Смирнов.

У майбутньому ця інформація буде використовуватись при доведенні злочинів у міжнародних судах чи спеціальних трибуналах. Книгу можуть доповнювати громадяни України, перейшовши на сайт.

«Розслідування лише розпочались і триватимуть, поки не знайдеться останній кат. Тут буде кожен причетний до злочинів проти українського народу», – йдеться на сайті проєкту.

Зазначається, що за допомогою спеціальної форми зворотного зв’язку кожен громадянин України, який став жертвою агресії російських військових, може надати додаткові відомості, які будуть використані для фіксації факту вчинення злочину, формування, звинувачення та винесення вироку.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ