Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Виконавча рада МВФ прийняла відставку Лагард

17 липня, 2019 - 11:36
фото Reuters

Виконавча рада Міжнародного валютного фонду (МВФ) прийняла відставку директора-розпорядника Крістін Лагард із 12 вересня 2019 року.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна, посилаючись на заяву МВФ.

Раніше цього місяця Європейська рада номінувала Лагард на посаду голови Європейського центрального банку (ЄЦБ), після чого вона тимчасово склала з себе повноваження директора-розпорядника МВФ.

"З огляду на це рішення Крістін Лагард, виконавча рада МВФ у найкоротші терміни розпочне процес вибору наступного директора-розпорядника, про що повідомить у свій час. Виконавча рада надзвичайно довіряє Девіду Ліптону, який залишиться виконувачем обов'язки директора фонду в перехідний період", - йдеться в заяві МВФ.

"Ми хочемо висловити нашу щиру вдячність за все те, що Лагард зробила для МВФ. Її досягнення надовго залишать відбиток. Під її керівництвом фонд успішно допоміг своїм членам впоратися з комплексом безпрецедентних викликів, включаючи наслідки глобальної фінансової кризи", - зазначають у МВФ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ