ЄС закликав Росію визнати провину за катастрофу МН17

Євросоюз закликав Росію визнати відповідальність за катастрофу МН17.
Відповідна декларація Високого Представника ЄС від імені всіх країн-членів оприлюднена на сайті Європейської Ради.
У заяві сказано, що ЄС "знову підтверджує свою повну підтримку всім зусиллям щодо встановлення істини, правосуддя і відповідальності в інтересах жертв та їхніх близьких родичів, відповідно до резолюції Ради Безпеки ООН 2166".
«ЄС закликає Росію прийняти відповідальність і в повній мірі співпрацювати з розслідуванням, яке триває. ЄС висловлює свою повну впевненість у незалежності і професіоналізмі правових процедур, які будуть здійснюватися», - сказано у декларації.
Катастрофа малайзійського Boeing сталася 17 липня 2014 року. Літак авіакомпанії Malaysia Airlines летів з Амстердама в Куала-Лумпур. Загинули всі 298 чоловік, що знаходилися на борту. У серпні 2014 року було створено Міжнародну слідчу групу, до якої увійшли представники Росії. У липні 2015 року Росія заблокувала в Раді Безпеки ООН пропозицію створити міжнародний трибунал з розслідування аварії MH17.