Невідво­рот­ний хід бут­тя ве­де нас від ба­га­ть­ох тра­диційних цінно­с­тей. Та я вірю, що ми до них обовяз­ко­во по­вер­не­мо­ся
Іван Миколайчук, український актор, кінорежисер, сценарист

Поблизу населеного пункту Павлопіль бойовики здійснили одну збройну провокацію

17 серпня, 2019 - 15:23
Фото з архіву "Дня"

Від початку доби російсько-окупаційні війська здійснили одну збройну провокацію поблизу населеного пункту Павлопіль, протягом 40 хвилин обстрілюючи українських захисників.

Втрат серед українських військовослужбовців немає, повідомив на брифінгу в суботу речник Міноборони Олександр Мотузяник, передає Укрінформ.

“Від початку поточної доби станом на 12.00 в районі проведення операції зафіксовано одну збройну провокацію з боку російсько-окупаційних військ. Під ворожим вогнем сьогодні вранці перебували захисники Павлополя, де о 05.40 противник відкрив вогонь з автоматичних гранатометів ... Бойових втрат у лавах українських військових ыз початку цієї доби немає”, - зазначив Мотузяник.

Оскільки обстріл був тривалим і ніс пряму загрозу українським оборонцям, військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил застосували у відповідь штатну піхотну зброю, аби придушити ворожий вогонь.

Станом на цю мить ситуація залишається стабільною та цілком контрольованою українськими підрозділами зі складу Об’єднаних сил, запевнив речник Міноборони.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ