Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

У 23 містах України пройде Всеукраїнський марш за тварин

17 серпня, 2019 - 17:55
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»

В неділю, 15 вересня о 12:00 відбудеться Всеукраїнський марш за тварин. Вже втретє за ініціативи гуманістичного руху UAnimals в найбільших містах країни мешканці пройдуть маршем із закликом захистити тварин від циркових знущань і дельфінаріїв, притравочних станцій, хутрових ферм, тестувань та інших живодерів.

Серед 23 локацій проведення маршу за тварин будуть і тимчасові центри - Краматорськ і Сєвєродонецьк, повідомляє UAnimals у Facebook.

.

«Цього року голос гуманності лунатиме в усіх обласних центрах України.  Це величезний виклик не тільки для UAnimals, але й усіх нас. Маємо нагоду показати, що гуманістичні цінності здатні об’єднати Україну.», - йдеться у дописі організації.

Крім того, напередодні Всеукраїнського маршу за тварин UAnimals ініціювали флешмоб.

«Долучайтеся до флешмобу #тиснилапу та викладайте фото, на якому обіцяєте своїм собакам і котам прийти 15 вересня на Всеукраїнський марш за тварин - 2019. Разом боремося проти знущань та вимагаємо заборони цирків з тваринами, дельфінаріїв і контактних зоопарків.», - йдеться у іншому повідомленні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ