Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

У Долині Смерті в Каліфорнії зареєстрували історичний рекорд температури повітря

17 серпня, 2020 - 22:52
Фото: Reuters/Steve Marcus

У національному парку Долина Смерті у Каліфорнії зафіксували рекорд температури як мінімум за минулі сто років. Температура там досягла 54,4 градуса за Цельсієм.

Про це повідомляє Techno.NV.

Новий рекорд температури повітря у 54,4 градуса за Цельсієм перевіряє Національна метеорологічна служба США.

Як пише BBC, попередній рекорд зафіксували у цьому ж регіоні - національному парку Долина Смерті - у 2013-му, і тоді він склав 54 градуси за Цельсієм.

Що стосується відомих рекордів у 56,6 градусів за Цельсієм, який нібито також зафіксували у Долині Смерті, а також 55 градусів, який приписують Танзанії, — у вчених є питання до справжності цих даних і систем вимірювання температури.

Зазначені вище рекорди фіксували майже 100 років тому, і у сучасних метеорологів викликають сумніви способи вимірювання температури повітря у той час.

Крім зафіксованої температури у 54,4 градуса за Цельсієм, у Каліфорнії очікують пік спеки найближчими днями. Через це у штаті також почалися проблеми з постачанням електроенергії, оскільки багато станцій там виробляють електрику за допомогою сонячних панелей.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ