Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Facebook видалив 79 груп, які вели скоординовані кампанії по дезінформації в Україні

17 вересня, 2019 - 12:50
Фото Nairaland Forum

Facebook видалив 168 облікових записів, 149 сторінок Facebook та 79 груп, які вели скоординовані кампанії по дезінформації в Україні

Про це йдеться в офіційній заяві Facebook.

Люди, що стояли за цією діяльністю, використовували підроблені облікові записи для управління групами та низкою сторінок - деякі з них з часом змінювали свої назви.

Сторінки адміністраторів та власників облікових записів публікували інформацію про знаменитостей, шоу-бізнес, спорт, місцеві та міжнародні новини, політичні та економічні питання, включаючи вибори в Україні, політичних кандидатів та критику різних громадських діячів.

Компанія висловила припущення, що ті, хто насправді стояв за цими сторінками, пов'язаний з київською PR-компанією Pragmatico:

"Хоча люди, які стояли за цією діяльністю, намагалися приховати свою ідентичність, наш огляд пов'язував цю діяльність з Pragmatico - українською PR-компанією".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ