Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

До ВР подано законопроєкт, який передбачає позачергові вибори мера Києва 8 грудня

17 вересня, 2019 - 10:28
Фото: dostup.pravda.com.u

У Верховну Раду подали проєкт закону "Про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", який передбачає позачергові вибори мера та міськради 8 грудня 2019 року.

Про це повідомляє Громадське.

"Ініціаторами проєкту є 39 народних депутатів, левова частка з яких - 36 - представляють правлячу партію "Слуга народу". З трьох інших парламентарів - один позафракційний, а двоє - з "Опозиційної платформи - За життя", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що документ передбачає розмежування посад мера Києва та голови Київської міської державної адміністрації.

Окрім того, депутати пропонують ліквідувати у столиці районні держадміністрації протягом шести місяців від набуття законом чинності.

Як повідомлялося, у новій редакції закону "Про столицю", яку підготували для розгляду парламенту, такої позиції як глава Київської міськдержадміністрації може взагалі не виявитися.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ