Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

В ОБСЄ створили експертну панель для розслідування порушень прав людини у Білорусі

17 вересня, 2020 - 20:26
Фото: Reuters
Країни-члени ОБСЄ створили експертну панель для розслідування можливих порушень прав людини у Білорусі та підготовки звіту щодо порушень під час виборів президента.

Про це у Оттаві заявив міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань, повідомляє Укрінформ.

“У відповідь на сповнений порушень виборчий процес та жорстокі дії влади після голосування, Канада й 16 інших держав-членів ОБСЄ задіяли Московський механізм ОБСЄ для започаткування експертної місії з пошуку фактів для розслідування й підготовки звіту щодо можливих порушень прав людини”, - сказав Шампань.

Він додав, що Канада “й надалі працюватиме над пошуком мирного та інклюзивного виходу з цієї кризи", водночас вимагаючи від Білорусі як члена ОБСЄ дотримання її зобов’язань стосовно прав людини й демократії.

“Канада засуджує постійні можливі серйозні порушення прав людини по всій Білорусі та все більше занепокоєна через направлене насильство й репресії проти мирних протестувальників, членів опозиції, журналістів й правозахисників. Ми вітаємо хоробрих жінок та чоловіків, які виступають проти насильства”, - наголосив міністр.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ