Як крапля довбе камінь не дворазовим, а багаторазовим падінням, так і людина стає мудрою не від дворазового, а від багаторазового читання.
Джордано Бруно, італійський філософ епохи Відродження, поет, представник пантеїзму

Незаконно ув'язнені Кремлем українці отримають виплати на правову допомогу

17 вересня, 2021 - 11:02
Фото з архіву "Дня"

72 українських громадян, що були незаконно позбавлені волі Росією, отримають по 100 тисяч гривень.

Як пише "Радіо Свобода", про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«Йдеться про українців, які опинилися у полоні в різні роки з початку збройної агресії РФ проти України – з 2014 року, та були звільнені або досі незаконно утримуються країною-окупантом та/або її окупаційними режимами», – уточинили в МінТОТ 16 вересня.

Зокрема, за повідомленням, виплати на правову допомогу у розмірі по 100 тисяч гривень отримають шість родин українців, незаконно ув’язнених окупаційною адміністрацією Росії чи органами влади РФ.

Крім того, одноразову грошову допомогу у розмірі 100 тисяч гривень кожен отримають ще 66 українців, раніше звільнених із російського полону.

2 вересня Мінреінтеграції повідомило, що виплатило кошти 43 звільненим із полону Росії українцям, а 14 вересня таку ж допомогу отримали ще троє громадян.

У червні омбудсвумен Людмила Денісова повідомляла, що 405 громадян України перебувають у місцях позбавлення волі в Росії і на окупованих українських територіях. Зокрема, за її даними, Росія переслідує з політичних мотивів 93 кримських татар.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ