Хто пожертвував свободою заради безпеки, не заслуговує ні на свободу, ні на безпеку.
Бенджамін Франклін, американський учений-фізик, державний діяч, дипломат і публіцист.

ВР створила ТСК з відновлення територіальної цілісності

17 жовтня, 2019 - 19:40
Фото Миколи Тимченка, "День"

Верховна Рада утворила тимчасову спеціальну комісію з питань формування і реалізації державної політики щодо відновлення територіальної цілісності та забезпечення суверенітету України.

За відповідний проект постанови (№2268) проголосували 316 народних депутатів на вечірньому пленарному засіданні в четвер.

Як зазначено в пояснювальній записці до постанови, тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради утворюється для забезпечення протидії можливим загрозам національним інтересам України під час підготовки та здійснення заходів, спрямованих на деокупацію та реінтеграцію окупованих територій України, анексованих Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Комісія в разі потреби, але не рідше ніж один раз на місяць, проводить у закритому режимі слухання з питань засад та критеріїв формування, способів реалізації державної політики щодо відновлення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях за участю уповноважених представників президента України, Кабінету Міністрів, Міністерства оборони, Збройних сил, державних органів спеціального призначення з правоохоронними функціями, правоохоронних органів, правоохоронних органів спеціального призначення та розвідувальних органів.

Крім того, комісія готує для розгляду Верховною Радою в установленому порядку законодавчі пропозиції щодо відновлення територіальної цілісності та забезпечення суверенітету України на тимчасово окупованих територіях.

Комісія також формуватиме рекомендації щодо стратегічних та невідкладних заходів, спрямованих на відновлення територіальної цілісності та забезпечення суверенітету України на тимчасово окупованих територіях.

До складу тимчасової спеціальної комісії входять 12 народних депутатів.

Згідно з інформацією на сайті Верховної Ради, очолив комісію нардеп Сергій Рахманін (голова фракції "Голос"), його заступником обрано Олександра Корнієнка (перший заступник голови фракції "Слуга народу").

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ