Душа людська міряється повною мірою, та такою, про яку навіть і не підозрював світ. Книги і фільми про нашу правду, про наш народ мусять тріщати од жаху, страждань, гніву і нечуваної сили людського духу.
Олександр Довженко, український письменник та кінорежисер

Глава Пентагону відвідає Тбілісі і Київ із закликом проводити реформи, необхідні для членства в НАТО

17 жовтня, 2021 - 19:22
Фото: Reuters

Глава американського оборонного відомства Ллойд Остін в ході візиту до Грузії і України на майбутньому тижні закличе ці країни здійснити перетворення, необхідні для того, щоб претендувати на вступ до НАТО, повідомляє Пентагон.

"Остін у Грузії і Україні зазначить, що двері в НАТО відкриті, і закличе ці країни піти на необхідні перетворення, щоб претендувати на членство в оборонному альянсі", - йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Міноборони США.

Як повідомлялося, після України і Грузії Остін відвідає Румунію і Бельгію. У Брюсселі глава Пентагону проведе зустріч з міністрами оборонних відомств країн НАТО. За даними Пентагону, як очікується, на цій зустрічі обговорять Росію, а також проблеми з боку Китаю.

Раніше в Пентагоні повідомили, що Остін вирушає в поїздку Європою цими вихідними. У Грузії він зустрінеться з прем'єром цієї країни Іраклієм Гарібашвілі і міністром оборони Джуаншером Бурчуладзе, а в Україні - з президентом Володимиром Зеленським та главою Міноборони Андрієм Тараном.

У Румунії глава Міноборони США зустрінеться з президентом Клаусом Йоганнісом і з міністром оборони Миколу Чьюке.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ