Душа людська міряється повною мірою, та такою, про яку навіть і не підозрював світ. Книги і фільми про нашу правду, про наш народ мусять тріщати од жаху, страждань, гніву і нечуваної сили людського духу.
Олександр Довженко, український письменник та кінорежисер

Туреччина пом’якшить візові вимоги для медичного туризму

17 жовтня, 2021 - 17:48
Фото: Reuters

Туреччина протягом 48 годин надаватиме візи для тих, хто має призначення на прийом до лікаря у медичних закладах країни.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на заступника міністра закордонних справ Явуза Селіма Кірана, якого цитує Türk Time.

«Як тільки пацієнт з будь-якої точки світу покаже нам своє призначення через HIB (Асоціація експортерів послуг - ред.), він матиме можливість приїхати до нашої країни разом зі своїм супроводом не пізніше ніж за 48 годин. Ми маємо збільшити частку нашої країни в оздоровчому туризмі», - повідомив Кіран.

За його словами, Туреччина здебільшого приймає пацієнтів для оздоровлення з Європи, Близького Сходу та Африки.

«Ми прагнемо збільшити валютні надходження з 1 млрд доларів, які маємо нині, до 3 мільярди доларів до 2023 року», - повідомив заступник міністра торгівлі Мустафа Тузджу.

Як повідомлялось, за перші вісім місяців 2021 року частка українців із загального числа туристів, які відвідали Туреччину, зросла втричі – з 3,57% торік до 10,25% у поточному.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ