Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

У Києві із 22 листопада відновлюється очне навчання у школах

17 листопада, 2021 - 12:52
Фото Миколи Тимченка, ''День''

З наступного понеділка, 22 листопада, буде відновлено очне навчання у столичних школах, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення з наступного понеділка, 22 листопада, відновити очне навчання у столичних школах. Для учнів усіх класів", - написав мер у своєму Telegram-каналі у середу.

Як повідомляє пресслужба мера столиці, у Києві спостерігається зниження кількості госпіталізацій та відсотка завантаженості ліжок із киснем у медзакладах столиці.

"Зважаючи на динаміку зниження кількості госпіталізацій та відсотка завантаженості ліжок із киснем у медзакладах столиці, комісія з надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про повернення за парти учнів усіх класів столичних шкіл", - повідомив мер.

Мер наголосив, що рішення було ухвалено, спираючись на рекомендації фахівців - медиків, вірусологів.

"Проте я хотів би звернутися до всіх жителів столиці. Ситуація з поширенням вірусу - складна. І показники захворюваності в Україні, на жаль, досі високі. Багато регіонів, і Київ, зокрема, залишаються в "червоній" зоні". Тому я закликаю всіх дотримуватися ключових протиепідемічних правил! Вакцинуватися. Бо загроза стрімкого поширення вірусу не минула", - зазначив Кличко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ