Природним правом є визволятися від гноблення і трудитися, аби повернути те, що несправедливістю та переважною силою було забрано.
Пилип Орлик, гетьман України (у вигнанні) у 1710–1742 роках

Українські дипломати мають використовувати весь потенціал партнерства розширених можливостей НАТО, - Зеленський

17 грудня, 2020 - 13:25
Фото ОП

Україна повинна максимально використовувати механізми, надані партнерством розширених можливостей НАТО, для наближення до Альянсу.

Про це заявив президент Володимир Зеленський, передає Інтерфакс-Україна.

"Успіхом увінчалися наші зусилля в напрямку відносин із НАТО. Ми отримали запрошення приєднатися до партнерства НАТО з розширеними можливостями. Завданням української дипломатичної служби тепер є максимальне використання політичного, безпекового і військового потенціалу цього формату. Або, простіше кажучи, зрозуміти, що саме нам дає цей статус і як ми можемо його використовувати для нашого наближення до Альянсу", - зазначив глава держави.

За словами Зеленського, працювати в цьому напрямку повинні не тільки Місія України при НАТО і посли в країнах-членах Альянсу, а й посли в Грузії, Йорданії, Австралії, Фінляндії і Швеції, які вже успішно використовують формат партнерства розширених можливостей.

"Що стосується діяльності Місії України при НАТО, я хочу бачити українських дипломатів і військових не тільки в штаб-квартирі в Брюсселі, а й у всіх структурах партнерства НАТО. Тільки так ми маємо шанси відновити засідання Комісії Україна-НАТО на високому рівні або отримати рішення Альянсу запросити Україну до Плану дій щодо членства", - наголосив президент.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ