Вдосконалюватися - значить змінюватися, бути досконалим - означає змінюватися часто
Вінстон Черчилль, державний діяч Великої Британії, письменник, найбільше відомий як прем'єр-міністр цієї країни у роки Другої світової війни, лауреат Нобелівської премії з літератури 1953

ЄС ніколи не визнає Крим російським, - Могеріні

18 березня, 2019 - 13:58
Фото з відкритих джерел

Високий представник Європейського союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що ЄС залишиться незмінним у своїй політиці невизнання незаконної анексії Криму Російською Федерацією.

Про це Могеріні повідомила в ході відкриття засідання Ради Євросоюзу.

Вона зазначила, що питання Криму стоїть у пріоритетах порядку денного Ради.

"Питання Криму стоїть у пріоритетах нашого порядку денного, і ми будемо продовжувати виконувати нашу політику невизнання незаконної анексії. Крим - це Україна... Ми повністю солідарні з Україною, підтримуючи її суверенітет і територіальну цілісність", - сказала Могеріні.

За її словами, останні п'ять років показали систематичні порушення фундаментальних свобод і прав кримських татар. Зокрема, високий представник ЄС згадала режисера Олега Сенцова, який утримується у російській в'язниці.

"Багато інших були засуджені Росією у порушення міжнародного права. Ми закликаємо, щоб усі порушення прав людини розслідувалися, а представники міжнародних організацій із захисту прав людини отримали вільний доступ до півострова", - заявила Могеріні.

Також вона підкреслила, що Євросоюз очікує беззастережного звільнення українських військовополонених моряків.

"ЄС очікує, що Росія беззастережно і невідкладно звільнить захоплених членів команд", - сказала вона.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...