Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Українського чемпіона з шашок Анікєєва дискваліфікували на 3 роки за вишиванку

18 січня, 2017 - 14:24
Фото: champion.com.ua

Правління Міжнародної федерації шашок (IDF), яке підконтрольне Росії (президент правління – росіянин з Санкт-Петербурга), прийняло рішення вдруге дискваліфікувати українського чемпіона світу Юрія Анікєєва – тепер уже на 3 роки.

Про це повідомляє "Експрес".

Згідно з повідомленням видання, гросмейстера звинувачують у некоректній полеміці в ЗМІ, у претензійних роздумах на тему розвитку шашок, в образливих висловах про президента Росії Володимира Путіна. Основне звинувачення полягає в тому, що Анікєєв вийшов на церемонію нагородження у вишиванці.

"Це все незаконно. Всі ці звинувачення – вигадані. Жодного факту його вини не доведено. Жодного! Я, як президент федерації, звертався до Міжнародної федерації з проханням навести факти його порушень. Я сказав, якщо буде доведено, що Юрій дійсно винен, я підпишуся під його дискваліфікацією. Але фактів вони не надали. Є тільки загальні фрази, які нічого не пояснюють", – обурюється президент федерації шашок України Анатолій Яценко.

Він просив надати факти, назвати ЗМІ, в яких шахіст говорить нібито заборонені речі, надати його цитати. IDF не змогла надати нічого з перерахованого вище.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ