Свобода не може бути частковою.
Нельсон Мандела, південноафриканський державний і політичний діяч

Росія розмістила ракетні комплекси "Іскандер" біля українського кордону, — ЗМІ

18 січня, 2019 - 18:55
Фото з відкритих джерел

Російські військові розмістили біля українського кордону оперативно-тактичні ракетні комплекси «Іскандер», які можуть вразити ціль на відстані до 500 кілометрів.

Компанія Imagesat International надала відповідні супутникові знімки американському телеканалу Fox News.

У доповіді Imagesat International ідеться, що на полігоні Молькіно неподалік Краснодара розташовані ракетні комплекси, бункери та складські ангари. Зазначається, що відстань від полігону до українського кордону становить 270 миль (близько 434 кілометрів — ред.).

На знімках також можна побачити, що поруч з однією установкою розташована спеціальна машина-навантажувач, яка заряджає ракети в пускову установку.

Комплекс «Іскандер» здатний запускати балістичні або крилаті ракети на відстань до 500 кілометрів. Ракети можуть нести як звичайні, так і ядерні боєголовки.

Зокрема ці комплекси здатні запускати крилату ракету Р-500, заявлена дальність якої становить 500 кілометрів, проте США вважають, що насправді ракета здатна подолати більшу відстань, що є порушенням російсько-американського Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності (ДРСМД). Ця Угода передбачає знищення ракет, дальність яких перевищує 500 кілометрів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ