Кожен повинен виконувати свою роботу, бути чутливим до великих подій, відчувати велич і небезпеку моменту. Як за маленькими вчинками волонтерів стоїть гуманізм, так і за нашими справами ховається щось велике.
Мирослав Попович, український філософ

У Дніпрі у День Соборності України роздадуть тисячу примірників "Акта злуки"

18 січня, 2021 - 18:12
Фото: dniprorada.gov.ua

У Дніпрі 22 січня, у День Соборності України, представники молодіжної ради міста роздадуть тисячу примірників «Акта злуки».

Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міської ради.

 «Цього року в Україні святкують 102 річницю проголошення Акта злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Уперше молодіжна рада Дніпра ініціювала акцію з поширення примірників цього важливого історичного документа. Роздаватимуть їх на певних локаціях у восьми районах нашого міста», – зазначила заступник директора – начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики ДМР Дар’я Біла.

Голова комісії з питань зв’язків та інформаційної роботи молодіжної ради Дніпра Карен Агаджанян зауважив, що до кожного примірника «Акта злуки» учасникам заходу даруватимуть прапорець України.

З переліком адрес, за якими пройдуть заходи, можна ознайомитися на сайті міськради.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ