Сміливі думки відіграють роль передових шашок у грі; вони гинуть, але забезпечують перемогу.
Йоганн Вольфганг фон Гете, німецький письменник

Вінницькі айтішники створили додаток, який дозволяє формувати відгуки за емоціями і голосом

18 січня, 2021 - 14:20

Магістерка Вінницького національного технічного університету Ярослава Марущак та аспірант цього вишу Ярослав Яхимович розробили цікавий додаток Remo app. Він дозволяє отримувати відгуки від клієнтів за їхніми емоціями. За допомогою камери та мікрофону додаток зчитує вираз обличчя і тембр голосу, а потім визначає рівень задоволеності клієнта. Свою розробку вінничани презентувала на міжнародному хакатоні Developer Week Global, що мав проходити в США(Сан-Франциско), але через карантин відбувався в онлайн-форматі. Remo app отримав численні схвальні відгуки від організаторів хакатону, а також пропозиції від однодумців, як і де його можна було б використовувати із суспільною користю.

«Суть хакатону була представити ідею, яка покращить твоє місто, – розповідає Ярослава Марущак. – Ми задумували цей додаток, як ідею для вінницьких «Прозорих офісів», що допомогло б дуже швидко робити аналітику по задоволеності громадян наданням адміністративних послуг. Також такий вид оцінювання може бути запроваджений в лікарнях, ресторанах, чи інших установах, що було б дуже зручно, оскільки отримати відгук можна за кілька секунд. А відтак майбутні відвідувачі можуть одразу побачити найсвіжіші реакції і оцінити той, чи інший заклад. Зараз додаток проходить тестування, ми його удосконалюємо і готуємо до запуску на український ринок».

Як писав «День», минулого року Ярослава Марущак була визнана найкращим спікером на міжнародній ІТ-конференції і отримала звання «Best speaker» (Найкращий спікер) за результатами міжнародної конференції в галузі тестування програмного забезпечення QA-Z Days 2020, яка відбувалася з 15 по 17 липня. У заході взяли участь понад 3 тисячі учасників. Свої доповіді для них презентували спікери з 9 країн світу: США, Великобританії, Китаю, Мексики, Білорусі, Росії, Казахстану, Мальта. Від України була лише Ярослава. Дівчина ділилася секретами, як навчити і створити успішного спеціаліста з тестування програмного забезпечення з нуля. В результаті її доповідь отримала найвищу оцінку від учасників і стала найкращою.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото з надані авторкою

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ