Найрідкісніша мужність - це мужність думки
Анатоль Франс - французький прозаїк, літературний критик

Депутатів Європарламенту не пустили до Венесуели

18 лютого, 2019 - 13:54

Членів делегації Європарламенту, яких до Венесуели запросив Хуан Гуайдо, який проголосив себе президентом, не пустили в країну за наказом чинного президента Ніколаса Мадуро.

Про це на своїй сторінці в Twitter написав учасник делегації, представник іспанської Народної партії Естебан Понс, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Увага: у нас забрали наші паспорти, і вони (прикордонники) виганяють нас з Венесуели. Вони погано до нас ставляться, і їх єдине пояснення - це те, що Мадуро не хоче, щоб ми були тут", - написав Понс. Він підкреслив, що депутати в будь-якому разі незабаром повернуться в "вільну Венесуелу".

При цьому глава МЗС Венесуели Хорхе Арреаса в Twitter пояснив, що влада країни ще за кілька днів до приїзду попередила депутатів Європарламенту про те, що вони не зможуть в'їхати в країну.

Європарламент, як і США, Канада і більшість країн Латинської Америки, публічно підтримав лідера опозиції і главу парламенту Хуана Гуайдо.  Венесуелі делегація Європарламенту з шести чоловік повинна була провести зустріч з Гуаідо і послами європейських країн.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ