Найрідкісніша мужність - це мужність думки
Анатоль Франс - французький прозаїк, літературний критик

"Судове засідання" у справі політв’язня РФ Павла Гриба тривало дві хвилини

18 лютого, 2019 - 15:21
Фото: Facebook

Засідання у Північно-Кавказькому окружному військовому суді в Ростові-на-Дону (Росія) у справі незаконно заарештованого в РФ українця Павла Гриба у понеділок тривало дві хвилини.

Про це повідомив у Facebook батько Павла Ігор Гриб.

"2 хвилини. Стільки часу зайняло "судове засідання" 18 лютого у справі Павла. Суддя відкрив його та й зразу закрив. На ньому не було ані прокурора, ані перекладача. Тобто зрив судового засідання було сплановано завчасно. І це тому, що приїхав український професор Василь Притула, який дуже небажаний свідок для "феміди" РФ", - зазначив Ігор Гриб.

Він наголосив, що практика зриву судових засідань, започаткована в окупованому Криму з метою нівелювання свідків захисту, знайшла своє застосування і в Північно-Кавказькому окружному військовому суді міста Ростов-на-Дону.

Крім того, Ігор Гриб повідомив, що суд відмовив матері Павла у побаченні з сином, а також не дозволив професору Притулі оглянути Павла. Російський суд також відмовив українським дипломатам у зустрічі з Павлом.

За словами Ігоря Гриба, жодного представника українських ЗМІ на суді не було.

"Дякую Василю Притулі за батьківське ставлення до Павла. Дякую владиці Клименту, очільнику православної місії допомоги жертвам порушення прав людини та особам, позбавленим волі, ПЦУ за ту молитву, яку він звершив біля грат, за якими знаходився Павло", - додав він.

За словами Ігоря Гриба, наступне судове засідання заплановане на 4 березня 2019 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ