Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Канада починає новий етап військової місії в Україні

18 березня, 2019 - 20:32
Фото Reuters

Канадський уряд оголосив про продовження військової тренувальної місії Unifier в Україні до 2022 року.

Про це рішення на спеціальній церемонії в Оттаві оголосили міністр оборони Харджит Сейджан та міністр закордонних справ Христя Фріланд, повідомляє посол України в Канаді Андрій Шевченко.

“Тренування, яке надають канадські збройні сили, прямо допомагає українській армії підтримувати домашню безпеку та територіальну цілісність і робить внесок у реіогіонльну та міжнародну безпеку,” – говориться у спільній заяві міністрів.

Мандат місії поширюється до 2022 року. У складі місії 200 канадських військовослужбовців навчатисуть українських колег за 5 напрямками підготовки: тактика малих груп та снайперська підготовка, розмінування, військова поліція, польова медицина та логістика.

“Це реальна допомога, яка рятує життя наших братів та сестер на фронті, - пояснює посол Україхни у Канаді Андрій Шевченко. – Плюс це дуже цінне двостороннє навчання: для нас це можливість поділитися безцінним бойовим досвідом з нашим дуже близьким партнером по НАТО.”

За попередні 4 роки операції Unifier канадське тренування пройшло близько 11 тисяч українських військових.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ