Це ж велика дурість — хотіти говорити, а не хотіти бути зрозумілим.
Феофан (Єлеазар) Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

Якщо агресор продовжуватиме наступ на Україну, ми захищатимемо свою державу, - Смешко

18 березня, 2019 - 22:02
Фото з архіву "Дня"

Якщо Росія продовжуватиме військовий наступ на Україну, ми захищатимемо свою державу.

Про це сказав екс-голова Служби безпеки, кандидат в Президенти України Ігор Смешко в ефірі телепрограми NEWSONE TV.

«Будь які слова, якими (окупанти – ред.) лякають жителів окупованої території про те, що може бути атака з боку України – абсолютно не відповідає дійсності. У нас суто оборонна доктрина, і наші спроможності воєнним шляхом спробувати вирішити питання війни, яка існує, з військової точки зору не мають сенсу.

Але якщо говорити про можливість збройного конфлікту, за умови продовження агресії проти нас, ось тут воєнна вірогідність існує. Тому що збройні сили Росіє вже розташовані на її західному кордоні. Усі навчання пройшли, відпрацювали. За фактом Росія оголила свій східний фланг, вона нічого не має проти Китаю… І, теоретично, це можливо (наступ Росії – ред.), але при сприятливій політичній ситуації у світі. Для цього треба щоб у нас, всередині України, були підстави для того, щоб Путін ввів так звану «миротворчу місію». Тож якщо агресор продовжуватиме наступ на Україну, ми захищатимемо свою державу», - сказав він.

При цьому Смешко зазначив, що якщо ми не дозволимо дестабілізувати ситуацію всередині держави, то вірогідність проведення військової операції не така вже велика.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ