Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

60% студентів дають хабарі за оцінки – це легше, ніж вчитися

18 квітня, 2013 - 19:24

Згідно з результатми дослідження, в Україні 60% студентів дають хабарі під час складання іспитів та заліків. Основна причина цього полягає в тому, що вони не хочуть вчити матеріал, а їм простіше та легше дати хабар. Про це УНН повідомила директор Фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна.

Соціолог зазначила, що дві третини хабарів є ініціативними, тобто такі, які людина бажає сама віддати.

"Готовність давати хабар у людей зросла. У 2009 році люди вважали, що це нормально давати хабарі, щоб вирішити питання, проте їх було вдвічі менше, ніж зараз", – зазначила І.Бекешкіна.

За результатами дослідження, у порівнянні з минулими роками, формат хабарів змінився: їх не вимагають, а люди самі їх дають.

"Люди самі несуть хабарі, бо вони вважають, що так простіше. В українських структурах вимагають все нові й нові документи. Людям простіше дати, ніж стояти і чекати – це загальна риса", – зазначила вона.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ