Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості.
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник, оратор, публіцист, філософ, історик, полеміст, гуманіст доби Відродження

Голова Мінфіну назвала головні ризики економіки України

18 квітня, 2019 - 15:30
Фото: Оксана Маркарова (minfin.gov.ua)

Головними ризиками для економіки України наразі є політична невизначеність, а також макроекономічні ризики.

Про це заявила міністр фінансів Оксана Маркарова.

Під час доповіді у VoxUkraine вона відзначила, що в рік виборів на стабільність значно впливають політичні процеси.

"ТеЮ що ми справжня демократія це дуже добре. Те, що ми не знаємо, хто буде президентом, коли у нас починається виборчий процес, це дуже добре, але це невизначеність, яка безпосередньо впливає на фіскальні ризики", - сказала вона.

Маркарова зазначила, що політика впливає на інвестиції, "коли інвестори зупиняються, чекають, хочуть почути", які політики будуть ухвалювати рішення.

За її словами, друге - це макроекономічні ризики. "Ми дуже сильно зміцнили нашу економіку. У нас дійсно макроекономічна стабільність безпосередня в порівнянні з іншими роками. Ми зростаємо 13-й квартал, у нас інфляція нижча. Але ми ще не в тій точці, коли незалежно від політики економіка буде рухатись впевнено вперед", - сказала міністр.

На її думку ще не всі інститути повністю сформовані та незалежні, і не всі макроекономічні політики стабільно працюють, що від персоналій нічого не залежить.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ