Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

РФ має негайно відпустити українських моряків, - посольство США

18 квітня, 2019 - 14:00
Фото з відкритих джерел

Посольство США в Україні заявило, що Росія має негайно відпустити українських моряків, яким у РФ продовжили строк арешту.

Про це сказано у Twitter посольства.

У відомстві підкреслили, що рішення російського суду щодо продовження ув'язнення - жахливе.

РФ має негайно відпустити українських моряків, - посольство США

"Рішення російського суду про несправедливе продовження тримання під вартою українських моряків - жахливе. Росія повинна негайно повернути Україні затриманих членів її екіпажу і судна та поважати суверенітет і територіальну цілісність України", - підкреслюється у повідомленні.

Нагадаємо, адвокати військовополонених моряків у триденний строк оскаржать постанови про продовження строків тримання під вартою відносно кожного військовополоненого українського моряка. Відносно всіх військовополонених суди прийняли рішення про задоволення клопотання слідства і продовження строків тримання під вартою ще на три місяці - до кінця липня.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ