Немає людини, яка б не любила свободу; але справедлива людина вимагає її для всіх, а несправедлива – лише для себе
Карл Людвіг Берне, німецький публіцист і письменник, поборник емансипації євреїв.

Україна та Канада підписали технічну угоду про військову підготовку

18 травня, 2018 - 14:21
Фото МВС

Договор про співробітництво у сфері протидії терроризму і загрозам міжнародній та національній безпеці підписали керівники відповідних відомств України і Канади. Про це у п'ятницю, 18 травня, повідомили в департаменті комунікації МВС України.

“Користуючись нагодою, хочу подякувати канадській стороні у підтримці реформ у нашому міністерстві. Мова йде і про допомогу у підготовці поліцейських і спільних тренінгів. І справа не в грошах, але я порахував, канадська сторона надала нам допомогу на 25 мільйонів доларів, а справа в тісній співпраці, яка існує між нашими країнами і відомствами. Ми переймаємо ваш досвід, але я думаю, що багато чому ви навчитесь і в нас, в наших військовослужбовців. В нас є досвід ведення гібридної війни”, — заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Документ покликаний покращити військове співробітництво, зокрема, підготовку особового складу, вибухотехнічну підготовку, медичну підготовку, модернізацію логістики, професійний розвиток та освіту офіцерів, а також мовні курси та стратегічні комунікації.

Угоду підписали командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров та Заступник командувача Канадського командування об’єднаних операцій — начальник штабу Уільям Сеймур.

Заступник командування об’єднаних операцій — начальником штабу Уільям Сеймур зазначив, що Україна та Канада досягли значного успіху в двосторонньому співробітництві.

“Цією угодою ми підкріплюємо наше попереднє співробітництво”, — сказав Уільям Сеймур.

Командувач Національної гвардії Юрій Аллєров подякував міжнародним партнерам.

“Національна гвардія, як представник сектору безпеки у системі МВС, потребує допомоги країн, які мають досвід участі в міжнародних операціях”, — сказав Юрій Аллєров.

Наразі допомога МВС від уряду Канади здійснюється через проекти міжнародної технічної допомоги. Зокрема, мова йде пор проект підтримки підготовки поліцейських, посилення можливостей Нацполіції та залучення експертів канадської поліції. Загальна сума допомоги склала близько 25 мільйонів канадійських доларів.

Канадське командування об'єднаних операцій (Canadian Joint Operations Command, CJOC) - інтегрований підрозділ Збройних сил Канади, утворений в травні 2012 року з метою бюджетної економії. Виник в результаті злиття Генштабу, Командування експедиційних військ Канади і Командування оперативної підтримки Канади.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...