Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

Естонія допоможе Луганщині у реновації лісів після пожеж, - Каллас

18 травня, 2021 - 22:08
Фото: minre.gov.ua

Прем'єр-міністерка Естонії Кая Каллас та Віцепрем’єр-міністр України Олексій Резніков перебувають з візитом на Луганщині.

Під час візиту на КПВВ «Станиця Луганська» пані Прем‘єр-міністерка оголосила про наміри Естонії допомогти Луганській області у реновації лісів після пожеж, повідомляє пресслужба Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Зокрема, мова йде про фінансування на придбання близько 70 тисяч саджанців.

Символічно, під час перебування на КПВВ «Станиця Луганська» пані прем’єрка Кая Каллас, віцепрем’єр Олексій Резніков та голова Луганської ОДА-ВЦА Сергій Гайдай висадили три саджанці ялівця.

Прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас у вівторок, 18 травня, перебуває з візитом у Луганській області, повідомляє прес-служба Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій.

"Сьогодні, 18 травня, прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас і віце-прем'єр-міністр України Олексій Резніков перебувають із візитом у Луганській області. Високопосадовці відвідали КПВВ "Станиця Луганська", де вже розпочато роботи зі спорудження багатофункціональної сервісної зони", - йдеться в повідомленні на сайті відомства.

Прем'єр-міністр Естонії ознайомилася з планами щодо функціоналу оновленого КПВВ і підтвердила наміри щодо подальшої підтримки України.

"Ми всі партнери та друзі України. Кордони України міжнародно визначені, й Луганськ - це Україна, Донецьк - це Україна і Крим - це Україна. Ми 7 років стоїмо пліч-о-пліч з Україною і продовжимо це робити стільки, скільки буде треба. Я переконана, що найкраща відповідь України на збройну агресію Росії - це реформи. І, звісно, інвестування у розвиток підконтрольних уряду територій", - зазначила Каллас.

У свою чергу Резніков подякував Естонії за підтримку й додав, що будівництво сервісної зони у Станиці Луганській відбувається за партнерства ПРООН, і очікується, що роботи завершаться восени.

"Проте через блокування окупаційними режимами роботи КПВВ багато українських громадян не можуть сьогодні реалізувати свої конституційні права, і люди залишаються в ізоляції. Якщо у 2019 було зафіксовано близько 16-16,5 млн перетинів за рік, то у 2020 – 3,5 млн за рік. Цьогоріч за перші три місяці 2021 року - лише 128 тис.", - наголосив Резніков.

Віце-прем'єр-міністр додав, що наші громадяни з тимчасово окупованих територій повинні мати можливість отримувати всі послуги, які надає Україна, і мають відчувати, що державі є до них діло. Міністр зазначив, що всі державні послуги в онлайн-форматі будуть доступні для жителів тимчасово окупованих територій до 2023 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ