Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

Кулеба доручив Маркаровій звернутися до Білого дому щодо вакцини для України

18 травня, 2021 - 12:37
Фото Reuters

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба доручив послу України в Сполучених Штатах Америки Оксані Маркаровій звернутися до Білого дому щодо надання COVID-вакцин.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на онлайн-брифінгу у вівторок, 18 травня, повідомляє Укрінформ.

Зокрема, Кулеба нагадав про заяву Президента США Джо Байдена про намір надати іншим країнам 80 мільйонів доз вакцини до кінця червня. Він наголосив, що Україна вітає і підтримує американське лідерство у протидії глобальним викликам.

“Ми і до цього працювали зі Сполученими Штатами над темою отримання додаткових вакцин. Зараз розмова стає ще предметнішою, і вчора я доручив нашому послу у Вашингтоні звернутися до Білого дому, який координує цю програму надання вакцин іншим країнам світу для предметного обговорення взаємодії нашої на цьому треку”, - сказав міністр.

Міністр переконаний, що це стане ще одним елементом зміцнення двосторонніх відносин України та США.

Кулеба також звернув увагу, що у понеділок йшла активна праця над питаннями, пов’язаними з нашими відносинами зі Сполученим Штатами.

“Всі ті питання, які були обговорені під час візиту державного секретаря в Україну, всі вони рухаються. Починаючи від підтримки України у протидії російській агресії і завершуючи підтримкою Сполученими Штатами підтримки реформ в Україні”, - підкреслив міністр.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ