Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

Рада ЄС продовжила дію санкцій за кібератаки

18 травня, 2021 - 10:38
Фото Reuters

Рада Європейського Союзу 17 травня ухвалила подовження дії рамкових санкцій за кібератаки проти блоку та його членів до 18 травня 2022 року.

Про це пресслужба Ради повідомила напередодні, передає Радіо Свобода.

Як пояснюють в установі, рамкове рішення дозволяє Євросоюзу запроваджувати точкові обмеження щодо людей та компаній, причетних до кібернападів, які мали значні наслідки та становили зовнішню загрозу для ЄС і його членів.

Санкції також можуть бути запроваджені за напади на кібербезпеку третіх держав чи міжнародних організацій, якщо це вважатиметься необхідним згідно із Загальної зовнішньою та безпековою політикою блоку.

«Санкції наразі застосовані щодо восьми людей та чотирьох установ та передбачають замороження активів та заборону на в’їзд. Крім того, громадянам та компаніям-резидентам ЄС заборонено надавати фінансування членам цього списку», – йдеться в повідомленні Ради.

Подовження дії санкцій у ЄС називають «частиною підвищення стійкості та здатності запобігати, демотивувати, стримувати від та реагувати на кібератаки та зловмисну кіберактивність, аби захистити європейську безпеку та інтереси».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ