Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

У Фокстроті підбили результати кешбек програми за рік: частота покупки збільшилася на 10%, чисельність молодіжної аудиторії + 15%

18 травня, 2021 - 13:21

Станом на квітень 2021 року кількість лояльних клієнтів-учасників програми лояльності Фокстрот зросла до 11,1 млн осіб (9,5 млн у 2020 році). У компанії зазначають, що кількісне збільшення прихильників бренду  –  результат змін, які відбулися у рамках стратегії оновлення бренду, розпочатого в 2019 році, активна фаза якого припала на 2020 рік. Крім додаткового активу у 1.6 млн лояльних покупців, зросла частка утримання на 18%, частота покупки збільшилася на 10%, а чисельність молодіжної аудиторії додала ще 15%.

Програма лояльності ФоксFan (раніше відома, як «Фокс Клуб»,) пропонує клієнтам персоналізовані пропозиції, гейміфіковані акції та контент, підбіраний у відповідності до смаків конкретної людини

–  Цьогоріч програмі лояльності виповнюється 15 років, - говорить Євген Кречетович, начальник служби CRM бренду Фокстрот. -   З 11.1 млн учасників 90% покупців використовують бонусні карти, а 75% здійснюють повторні покупки.
Аналітики Фокстрот вважають, що ріст аудиторії постійних клієнтів зумовлено декількома факторами: розширення товарних груп і категорій, як в офлайн-магазина, так і на сайті, продуманий асортимент, актуальний та візуально привабливий формат магазинів, попадання оновленого бренду у тренд споживчих очікувань.

  Приріст учасників кешбек програми на 1.6 млн. за рік  прокоментував Олексій Зозуля, CEO омніканального бренду Фокстрот: «Матимемо ці показники за орієнтир при побудові наступної взаємодії з  існуючими та потенційними клієнтами. Адже наша діяльність у площині клієнтської політики та сервісу орієнтована на створення максимально комфортної взаємодії людей з брендом».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ