Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

В Атлантичній Канаді підняли кримськотатарський прапор

18 травня, 2021 - 10:51
На фото - кримськотатарський та український прапори біля мерії Фредериктона.

Столиця канадської провінції Нью-Бранзвік – Фредериктон – до річниці депортації кримських татар підняла кримськотатарський прапор, приєднавшись до символічної естафети, ініційованої Посольством України у Канаді. Прапор вивісили разом з державним прапором України перед мерією Фредериктона напередодні Дня боротьби за права кримськотатарського народу.

«Ми вдячні і зворушені: це красивий і потрібний жест підтримки, –каже посол України у Канаді Андрій Шевченко. – Він нагадує, що кожен день окупації Криму сьогодні – це виклик всьому вільному світу.»

Ініціативу підтримала мерія міста, Асоціація кримських татар Канади, Конгрес українців Канади та місцева українська громада.

Фредериктон продовжує традицію, започатковану Посольством України: щороку до 18 травня одне з канадських міст піднімає блакитний прапор з тамгою у пам’ять про депортацію та на підтримку кримських татар сьогодні. У попередні роки такі церемонії пройшли в Оттаві, Торонто, Едмонтоні та Вінніпезі.
В Атлантичній Канаді кримськотатарський прапор замайорів вперше.

Канада послідовно дотримується політики невизнання незаконної анексії Криму Росією і вимагає від Москви припинення утисків кримськотатарського народу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ