Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

В Україну доставили нову партію вакцини Pfizer/BioNTech від COVAX

18 травня, 2021 - 11:07
Фото Reuters

ЮНІСЕФ доставив в Україну нову партію зі 122 850 доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech проти COVID-19 у рамках глобальної ініціативи COVAX. До кінця тижня ЮНІСЕФ доправить всього 473 850 доз вакцини, а також розчинник для ін’єкцій

Про це йдеться в пресрелізі ЮНІСЕФ, передає Укрінформ.

«Отримання Україною нової партії вакцин в рамках міжнародної ініціативи COVAX є черговим свідченням відданості світової спільноти принципам рівності і доступності вакцин в умовах світової пандемії коронавірусу. Співпраця в такому форматі є вкрай важливою, а реалізація міжнародних гуманітарних та соціальних ініціатив, направлених на подолання загальносвітової проблеми COVID-19, вкотре підтверджує готовність країн до об’єднання зусиль перед загрозами, які стоять перед людством», - наголосив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

В ЮНІСЕФ зазначили, що попередньо 378 тис. доз вакцини будуть направлені для щеплення першою та другою дозою від COVID-19 працівників сфери освіти.

«Неможливо переоцінити роль освіти для благополуччя та розвитку кожної дитини. Вакцинація вчителів - ключовий момент у забезпеченні якості та безперервності навчання під час пандемії», - зазначила голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сильвандер.

Решту із вакцин направлять для пріоритетних груп із першого та другого етапу вакцинації.

В ЮНІСЕФ нагадали, що до кінця 2021 року в рамках ініціативи COVAX Україна безоплатно отримає вакцини для щеплення 8 мільйонів українців від COVID-19.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ