Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

В АП вимагають від Ради передати всі копії документів про чисельність коаліції

18 червня, 2019 - 13:15
Фото Reuters

Адміністрація президента вимагає від Верховної ради надати всі доказові документи у справі конституційності указу президента Володимира Зеленського про розпуск парламенту.

Про це заявив представник президента у ВР Руслан Стефанчук, передає РБК-Україна.

Стефанчук попросив ВР прискорити передачу цих документів.

"Хотів би звернути вашу увагу народних депутатів, що зараз проводиться слухання КСУ щодо визнання неконституційним указу президента про розпуск парламенту. Ми внесли прохання на ім'я Верховної ради щодо надання низки документів: копій, стенограм, переліку фракцій, копій засідань секретаріатів і т.д. Ми хотіли отримати всю необхідну доказову базу, яка потрібна для розгляду питання по суті. Дуже просимо прискорити надання цих документів", - заявив Стефанчук. 

Представник президента наголосив, що на звернення АП у Верховній раді відповіли "відпискою" про те, що звернення зареєстровано і потребує продовження зазначеного строку для опрацювання.

Голова Верховної ради у свою чергу відповів, що не має повноважень визначати чисельний склад коаліції. Проте апарат Верховної ради надасть Адміністрації президента копії документів про чисельність фракцій та заяви депутатів про вихід із коаліції, які вже були передані до Конституційного суду.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ